Вчителів Великобританії звільнятимуть за відмову говорити про геїв

Британським батькам також можуть заборонити забирати дітей з уроків, на яких говорять про одностатеві шлюби.

Слідом за зміною законодавства щодо шлюбу, у Великобританії готують низку реформ і в освітній сфері. Як повідомляє The Telegraph, міністерство освіти Великобританії збирається звільняти вчителів, які навмисне уникатимуть розповідей про геїв на своїх уроках у загальноосвітніх школах. Зокрема йдеться про уроки історії, англійської мови та літератури.

Ввести покарання за відмову пропагувати гей-сім'ї Міністерству освіти Великобританії запропонував голова громадської організації "Коаліція шлюбу" правозахисник Айдан О'Нілл. Окрім того він пропонує позбавити батьків права забирати дітей з уроків, на яких будуть обговорювати геїв та одностатеві шлюби.

При цьому жорсткі міри стосуються і релігійних шкіл. Тут правозахисник пропонує ввести в обов'язкову програму книгу під назвою "Король і Король". В ній йдеться про принца, який попри заборону сім'ї одружився на чоловікові.

"Якщо вчитель відмовляється поважати законні вимоги, встановлені його роботодавцем, то в такому разі є всі підстави для звільнення," - переконує Айдан О'Нілл.

У свою чергу в Міністерстві освіти Великобританії повідомляють, що розглядають можливість введення пропозиції О'Нілла. Оскільки йдеться про дотримання прав людини.

Джерело: ТСН

Відео

English version