День відкритих дверей міланської академії NABA

12 жовтня в Києві відбудеться зустріч абітурієнтів із представником Нової Академії витончених мистецтв Damiano Antonazzo, який розповість про навчання у провідному італійському навчальному закладі

Нова академія витончених мистецтв (La Nuova Accademia di Belle Arti) розташована в Мілані, і є найбільшим інноваційним вищим навчальним закладом Італії.

NABA пропонує широкий спектр освітніх програм різних рівнів у сферах образотворчого мистецтва, дизайну, моди, графіки, мультимедійних мистецтв і сценографії.

В академії можливе отримання освіти за різними освітніми рівнями: бакалавріат, магістратура, академічна магістратура, а також численні літні програми та навчальні курси.

Трирічні програми бакалавріату пропонують базову освіту, що дозволяє отримати знання та досвід для практичної діяльності і розвинути необхідну компетентність для отримання подальшої спеціалізованої освіти в Італії та за кордоном. Отримання освіти на програмах бакалавріату можливе за наступними напрямами: дизайн, графічний дизайн, арт-дирекція, fashion design, медіа дизайн та мультимедійне мистецтво, живопис і образотворче мистецтво та сценографія.

Дворічні магістерські програми підготовки акцентовані на отриманні академічного диплома другого рівня, що еквівалентний диплому спеціаліста або магістра. Дворічні програми рекомендуються тим студентам, які мають диплом першого рівня і мають бажання продовжувати здобуття освіти. Цей освітній рівень передбачає поглиблення теоретичних предметів з подальшою інтенсивною роботою над проектом. Напрямки дворічних магістерських програм: образотворче мистецтво та кураторство, комунікаційний дизайн, висока мода і текстильний дизайн, кіномистецтво та ньюмедіа, дизайн.

Академічна магістратура. Програма триває протягом одного навчального року та розрахована для тих студентів, які мають намір підвищити свою підготовку в художньому та професійному світі за допомогою інтенсивного навчання. Річні програми Master також призначені для фахівців, які хочуть дати новий імпульс своїй професійній кар'єрі, набуваючи нову технічну та проектну підготовку. Напрямки: фотографія і візуальний дизайн, у співпраці з Fondazione FORMA per la Fotografia, дизайн інтер'єру.

Також у академії запропоновано широкий спектр освітніх курсів підготовки, що дають бачення найбільш значущих трендів ринку, промислового творчого процесу, художнього та соціального сприйняття.

Під час проведення дня відкритих дверей академії, що відбудеться 12 жовтня, офіційний представник NABA Damiano Antonazzo надасть вичерпні відповіді щодо особливостей напрямів та рівнів підготовки фахівців у академії, програм стажування та працевлаштування випускників NABA. Також учасники презентації матимуть можливість дізнатися про особливості вступу до академії.

У ході зустрічі, директор освітнього агентства А-пріорі Оксана Лозенко надасть консультації щодо умов проживання в Італії, оформлення документів та візових питань.

Зустріч відбудеться 12 жовтня у київському офісі офіційного представника La Nuova Accademia di Belle Arti в Україні, освітньої компанії А-пріорі.

Час проведення з 14.00 до 18.00 за адресою: Київ, вул. Юрківська 12/59. Додаткову інформацію можна отримати в освітній компанії А-пріорі. за тел.:
+38 (044) 221-78-99.

Докладніше про NABA (La Nuova Accademia di Belle Arti).

За матеріаламиОсвіта.ua

Відео

English version