Робота на кораблях Грінпіс

 

Флот Грінпіс - сила у боротьбі за порятунок планети і захисті її природних багатств. Три кораблі - "The Rainbow Warrior", "Esperanza" і "The Arctic Sunrise " впродовж усього року беручи участь в експедиціях і акціях по захисту довкілля.

Грінпіс прагне зробити екіпаж по справжньому міжнародним. Команди усіх кораблів складаються з фахівців різних національностей, віросповідань і культур. Ви теж можете стати членом екіпажа. Подорож на борту корабля Грінпіс, без сумніву, стане незабутнім досвідом у вашому житті.

Щоб стати членом екіпажа будь-якого з кораблів Грінпіс, відправте ваше резюме англійською мовою листом за цією адресою: Greenpeace Marine Services, Ottho Heldringstraat 5, 1066 AZ Amsterdam, The Netherlands або на электорнную ушаную Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Увага! Вільне знання англійської мови - одно з основних вимог, що пред'являються до екіпажів кораблів.

Не забудьте також повідомити про наявність у вас будь-яких сертифікатів про морську освіту. Не cоромтись - розкажіть детальніше про свої таланти. Може, ви говорите на декількох мовах? Ви сертифікований пірнальник? Професійний кухар? Граєте на музичному інструменті? Можливо, ви фотограф, оператор, тесляр, водопровідник, інженер.

Вкажіть, будь ласка, чи дійсний ваш закордонний паспорт і коли ви могли б приєднатися до екіпажа.

Грінпіс шукає активних, кваліфікованих і досвідчених людей, але як ви, напевно, розумієте, щодня отримує безліч резюме. З цієї причини розкажіть про себе як можна детальніше. Удачі!

Детальніша інформація про вакансії на кораблях Грінпіс публікується тут.

 

Відео

English version