На час поселення студентів в гуртожитки буде працювати «гаряча» телефонна лінія – «Студентський захист»

«На час поселення студентів до гуртожитків вищих навчальних закладах буде працювати «гаряча» телефонна лінія з метою надання практичною юридичної та консультаційної допомоги студентам», - заявив координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

З метою забезпечення громадського контролю за організацією роботи по поселенню в студентські гуртожитки вищих навчальних закладах та вжиття необхідних та своєчасних заходів для вирішення проблемних питань з боку МОНмолодьспорту або правоохоронних органів буде працювати «гаряча» телефонна лінія «Студентського захисту».

«Тільки оперативне реагування на можливі факти порушення прав студентів під час поселення зможе допомогти молодим людям отримати місце в гуртожитку», - зазначив Андрій Черних.

Студенти можуть дзвонити по телефону  (067) 656 99 41 та повідомляти про факти порушення їхніх прав або для отримання практичної юридичної та консультаційної допомоги. Також можна направляти відповідну інформацію на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Відео

English version