Чернігів

 

Корольова Юлія


Мiсце навчання: ЧДІЄУ, юридичний факультет

Про стажування:«Стажування у органах місцевого самоврядування принесло безліч знайомств, навичок, знань та розвиток аналітичних здібностейі в майбутньому дасть поштовх для працевлаштування»


 

Кужель Андрій


Мiсце навчання: ЧНПУ ім.Т.Шевченка

Про стажування: «Під час стажування я проаналізував великий обсяг практичного і теоретичного матеріалу і тому можу констатувати, що стажування дало дуже багато, як знань, так і завдань для подальшої роботи і самовдосконалення. »


 

Онос Дмитро


Мiсце навчання: ЧДТУ, економічний факультет.

Про стажування: «Стажування проходило в міській, обласній та районній радах, де можна було побачити різницю між різними радами в плані організаційної структури, порядок роботи та зони відповідальності державних службовців і депутатів. Стажування пройшло на високому рівні. Успішна співпраця з органами місцевого самоврядування вмотивувала ще більше працювати і займатись вирішенням проблемами жителів як міста так і країни в цілому.»


 

Перегуда Катерина


Мiсце навчання: ЧДІЄУ, юридичний факультет

Про стажування: «Під час стажування вдалося відвідати та познайомитися з роботою Чернігівської міської, обласної та районних рад, зрозуміти специфіку та методи роботи цих органів влади. Це корисний досвід»


 

Рибак Вероніка


Мiсце навчання: ЧДІЄУ, юридичний факультет

Про стажування: «Дуже цікавий проект, потрібно і надалі продовжувати таку роботу. Я, наприклад, після стажування вирішила працювати на державній службі.»


 

  

Відео

English version