Чернівці

 

Андрюк Іванна


Мiсце навчання: факультет історії, політології, міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича, ІІ курс, спеціальність «політологія»

Про стажування: «Стажування є корисним особливо для студентів. Воно допомогло мені зрозуміти специфіку роботи органів місцевого самоврядування та підштовхнуло мене до подальшого вивчення роботи керівників відділів. Намагатимусь влаштуватись на роботу в міську раду.»


Бейсюк Богдан


Мiсце навчання: факультет історії, політології, міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича, ІІ курс, спеціальність «історія»

Про стажування: «Вважаю, що стажування є корисним для учасників, адже це змога долучитися до роботи міської ради, допомогти відділам, управлінням, отримати досвід та самовдосконалитись. В результаті виходить корисна робота для обох сторін і стане ще однією сходинкою до самовдосконалення та розвитку.»


 

Бессараб Олена


Мiсце навчання: факультет історії, політології, міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича, ІІ курс, спеціальність «політологія»

Про стажування: « Я отримана можливість побачити роботу органів влади місцевого самоврядування зсередини, навчилась працювати із діловою документацією. Особливо хочеться відмітити зацікавленість працівників Чернівецької міської ради у нас, стажераж. Працівники усіх відділів, де ми проходили стажування, віднеслись до нас із ентузіазмом, допомагали в міру своїх можливостей, роз'яснювали специфіку роботи своїх відділів. Із задоволенням доручали нам завдання, та справедливо оцінювали нашу роботу.»


 

Козуб Тетяна


Мiсце навчання: факультет історії, політології, міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича, ІІ курс, спеціальність «політологія»

Про стажування: «В кожному відділі робота яку виконувала я й інші стажери була корисною. Наприклад, у відділі охорони культурної спадщини ми зробили фото фіксацію багатьох історично значимих об’єктів міста, що полегшило роботу працівників відділу й зекономило їм багато часу. В управлінні освіти ми працювали із журналами реєстрації по звернень, заяв тощо. У майбутньому я б хотіла працювати в органах місцевого самоврядування або брати участь в громадській діяльності. »


 

Якимчук Ілона


Мiсце навчання:географічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича, V курс, спеціальність «менеджмент туристичної індустрії»

Про стажування: «За час проходження стажування мої обов’язки були найрізноманітнішого характеру. Я допомагала відділам в деяких організаційних моментах, що стосувалися забезпечення ефективної їх роботи, без відриву від основної діяльності. А також на мене були покладені завдання по збору різного роду матеріалів, в результаті обробки яких здійснювався моніторинг тих чи інших процесів. Можу точно сказати, що дане стажування точно вплине на моє майбутнє, адже до проходження стажування в мене не було якихось особливо грандіозних планів. А ось коли отримала можливість пройти його, коли вже поринула в стажування з головою, в мене чітко вибудувались пункти,які маю здійснити, і, відповідно, які змінять моє майбутнє.

Під час стажування було ще багато яскравих моментів. Дана програма дала мені бачення того як працює така велика організація як Міська Рада та її департаменти, управління, відділи. Цікавою була екскурсія по Міській раді, організована на День депутата. Цікавою частиною стажування були тренінги. Найбільшим враженням від тренінгової частини стажування стала практична частина, ті завдання, які нам давали в процесі, командні презентації, саме це зробило час навчання таким корисним та приємним.

Ще одним плюсом стажування стало те, що воно допомогло здобути вмiння працювати з людьми, якi займають важливi державнi посади, та вiдчувати велику вiдповiдальнiсть за якiсть своєї працi.

І не без пафосу хочу заявити, що Програма стажування у органах місцевого самоврядування – це мій перший значний досвід у житті. Який неодмінно використаю в майбутньому!»


 

 

 

Відео

English version