Херсон

 

Воронов Олексій


Мiсце навчання: студент Інституту фiзики напiвпровiдникiв ім. В.Є.Лашкарьова (херсонська філія) спеціальність оптико-електронні системи.

Місце стажування : Центр соціальної служби дітей та молоді Херсонської міської ради

Про стажування: « Я хочу надати конструктивні пропозиції. Для кращого та більш практичного бачення роботи органів самоуправління залучати до ведення тренінгів тільки діючих депутатів та їх помічників, політологів. Практичні тренінги, на мою думку, краще сприймаються та більш результативні, ніж теоретичні. Збільшити кількість тренінгів впродовж стажування, та зацікавити керівників та їх співробітників органів місцевого самоврядування до спільної співпраці з нами. Бо відчувається при роботі з ними незацікавленість та відсутність часу на практикантів.»


 

Глазкова Вікторія


Мiсце навчання: студентка Херсонського національного технічного університету, аспірант кафедри«Фізичної електроніки

Місце стажування: Управління молоді і спорту Херсонської міської ради

Про стажування: «Серед плюсві стажування хочеться відмітити те, що я ознайомилася з особливостями роботи в управлінні, отримала можливість познайомитися з цікавими людьми, отримала можливість бути прийнятою на роботу в органи місцевого самоврядування»

 


 

Глазкова Валерія


Мiсце навчання: студентка Херсонського національного технічного університету кафедри «Фізичної електроніки»

Місце стажування: Центр соціальної служби дітей та молоді Херсонської міської ради

Про стажування: «Практика допомогла зрозуміти, в якому з управлінь буде цікаво працювати, в якому легко, а в якому дуже тяжко саме для мене. Поспілкувавшись з депутатами, отримали змогу побачити весь їх шлях, його переваги та недоліки, отримали рекомендації та відповіді на свої питання»


 

Луньков Дмитро

Мiсце навчання: студент Херсонського національного технічного університету, кафедра «Физичної та біомедичної електроніки»

Місце стажування: Управління молоді та спорту Херсонської міської ради

Про стажування: «Стажування в органах місцевого самоврядування є були дуже важливим етапом для мене. Саме там я побачив особливості їх роботи, мав змогу поспілкуватися з працівниками органів місцевого самоврядування, почути від них усі переваги та недоліки роботи. Особливо цікавими та результативними були тренінги, на яких відбувалася жива бесіда з депутатами, їх помічниками»


 

Нікітенко Микита


Мiсце навчання: Херсонській державний аграрний університет факультет Будівельно гідромеліоративний факультет , спеціальність будівельник

Місце стажування: Управління містобудівництва архітектури та житлового комунального господарства м.Херсон

Про стажування: «Проект є важливим та корисним для сучасної молоді, велика допомога у проходженні практиці. Я планую після закінчення вузу працювати в управлінні містобудування»


 

Прігарова Тамара


Мiсце навчання: студентка Херсонського державного університету, факультету української мови та літератури спеціальність документознавство.

Місце стажування: Управління культури Херсонської міської ради

Про стажування: «Стажування в органах місцевого самоврядування є важливим для молоді, т. я в теперішній час складно знайти місце де можна пройти практику, щоб тебе безкоштовно чомусь навчили, допустили до інформації. МСеред негативних моменті хочу відмітити те, що хоч керівники стажування, начальники управлінь не особливо виділяли час на моє навчання, всьому потрібно було вчитися самостійно».


 

 

Шахова Марія


Мiсце навчання: Херсонській державний аграрний університет факультет Будівельно гідромеліоративний факультет , спеціальність будівельник

Місце стажування: Управління містобудівництва архітектури та житлового комунального господарства м.Херсон

Про стажування: «Під час стажування я вивчала Закони України про Державний земельний кадастр, допомога у роботі з документами, працювала з реєстром пам’яток історії культури та архітектури, фотографування пам’яток. Роботою задоволена»
Відео

English version