Рівно

 

Бенькалович Наталія

 

Місце навчання: НУВГП, спец.управління персоналом та економіка праці ФМ

Місце стажування:

Про стажування:


 

Бесараб Ірина

 

Місце навчання: НУВГП, менеджмент організацій, ФМ

Місце стажування: Управління інноваційно-інвестиційної політики та розвитку підприємництва Рівненської ОДА

Про стажування: «Програма створила такі умови проходження стажування, за яких до кожного з інтернів застосовується особливий підхід, при визначенні його обов’язків, видачі робочих завдань враховуються особисті інтереси та побажання стажерів. Передбачає насичену як практичну, так і теоретичну частину проекту; останню, зокрема, забезпечувала значна кількість змістовних тренінгів.

Єдиним недоліком стажування можу вважати його порівняно не довгий термін, що певною мірою заважає абсолютно ґрунтовному вивченню діяльності об’єкту стажування.

Моя робота за умовами програми на протязі останніх місяців дійсно принесла мені і новий досвід, і нові знання, і просто задоволення. Окрім того, що я мала честь працювати з тими, хто займається створенням інвестиційного клімату рідної мені області, і навіть трішки долучитися до цього процесу, я познайомилась з безліччю цікавих людей, отримала багато яскравих вражень від тих заходів, частиною яких була. Я стала більш досконало розумітися на всіх громадських та політичних процесах, що відбуваються в країні, я змінила своє відношення до ролі органів влади у існуванні та розвитку останньої. Кінець кінцем, навчилася краще розплановувати свій час, більш продуктивно працювати.» 

Гамера Надія

Місце навчання: НУВГП, спец.управління персоналом та економіка праці ФМ 

Малиновська Наталія

 

Місце навчання: РДГУ, політологія

Місце стажування: Рівненська обласна державна адміністрація Головне управління економіки та інвестиційної політики

Про стажування: «Дуже сподобався цикл семінарів, на які ми мали можливість поїхати до Києва, Львова, Луцька та відвідали їх у Рівному. Окрім того, що ми отримали багато хороших вражень, багато корисної інформації, ми познайомилися з інтернами інших міст. Такі поїздки посприяли створенню дружньої атмосфери в середині групи рівненських інтернів, завдяки чому ми прожовжували співпрацю і поза межами стажування. Особливе враження справив начальник управління інноваційно-інвестиційної політики та розвитку підприємництва Олександр Осовець, у відділі якого багато з інтернів проходили стажування. Крім того, що він завжди знаходив для нас час і був відкритим для спілкування, він враховував всі наші побажання та залишав нам великий простір для реалізації. Великим плюсом є креативність та особистий підхід керівника нашого стажування Миколи Вікторовича Орлова, який завжди прислухався до нас та намагався створити максимально сприятливі умови для проходження нашого стажування»


 

Мельник Наталія

Місце навчання: РДГУ, політологія


 

Олінійчук Наталія

Місце навчання: НУВГП, управління в органах місцевого самоврядування, ФМ


 

Шкрибей Ольга

Місце навчання: НУВГП, менеджмент організацій, ФМ

Про стажування: « Під час стажування я здобула нові знання та навички, стала співорганізатором обласного форуму «Чи має перспективи Рівне стати регіональним діловим центром», як голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу розробила деякі пункти стратегічного плану розвитку сільськогосподарських товаровиробників.

Загальне враження про програму стажування в органах місцевого самоврядування є досить позитивним. Можу стверджувати про доцільність, ефективність та корисність даної програми. Під час стажування надавалася можливість відвідати цікаві тренінги на різну тематику, де ми обмінювалися баченням щодо вирішення поставлених проблем. Безпосередньо на місцях стажування ми отримали масу вражень, знань, досвіду. Тут ми могли почути і бути почутими. Великою цінністю є отримані під час стажування знайомства, які, на мою думку, стануть великою підтримкою у подальшому розвитку для кожного учасника програми.»


 

 

 

Відео

English version