Одеса

Блінков Олексій

 

 

Місце навчання: Одеська державна академія холоду – холодильні машини та установи

Місце стажування: Одеська облдержадміністрація, управління агропромислового розвитку

Про стажування: «Думаю, что надежды, возлагаемые на стажировку, оправдались. Была реализована возможность работы в органах местного самоуправления. После стажировки пересмотрел свои взгляды на работу органов местного самоуправления. Полученный опыт работы и контакты думаю применить для дальнейшего развития своей карьеры.»


 


 

Рабінович Марина

 

Місце навчання: ОНУ ім. І.І. Мечникова – правознавство

Місце стажування: Одеська облдержадміністрація, управління культури та туризму

Про стажування: «Що сподобалося – практика це можливість використати набуті під час навчання в університеті знання на практиці, практика усної та письмової англійської та німецької мов, знайомства із цікавими людьми, досвід самоорганізації та суміщення навчання із роботою, графік роботи, що дозволив не лише навчатися на денному відділенні університету,а і працювати, доброзичливе ставлення співробітників управління до інтернів. Програма «МА» «Студенти для органів місцевого самоврядування» є реальною можливістю для студентів випробувати себе у повсякденній роботі органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади на місцях. Я дуже рада, що саме зараз, лише на 2 курсі університету, я отримала таку можливість, що, окрім досвіду, зайвий раз показала мені, що із вибором фаху я не помилилася. Я також дуже рада тому, що окрім суто юридичної практики, стажування включало в себе практику іноземних мов, комунікаційних навичок, навичок адміністрування веб-ресурсу тощо, а, отже, була дуже різноманітною.»


 


 

Нгуєн Анастасія

 

Місце навчання: ОНУ ім. І.І. Мечникова – Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Місце стажування: Одеська облдержадміністрація, управління культури та туризму

Про стажування: «Ефективності як у навчаані, так і під час роботи в управлінні, не дозволяючи зупинятися у професiйному розвитку i потребуючи доброї школи та знання мов. Я зараз дійсно можу сказати, що вмiю працювати з людьми і розумію недоліки у роботі місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях, які молодь повинна вирішувати. Усвiдомлюю, що хочу жити i працювати в Українi, бути активним учасником її подальшої розбудови.

Дана робота викликала у мене великий інтерес, не виключаю можливість, що ця програма стане першим етапом моєї професiйної кар'єри в органах державної влади або місцевого самоврядування України. Так, наразі, я вивчаю можливість проходження стажування в інших інституціях, зокрема ВРУ. Бажаю у подальшому розробляти такі наукові сфери, як місцеве самоврядування та участь молоді у побудові громадянського суспільства.»


 


 

 

Семідубарська Марина

 

Місце навчання: Національний університет «Одеська юридична академія» – правознавство

Місце стажування: Одеська міська рада, юридичний департамент

Про стажування: «Мені з дитинства хотілося працювати в міській раді і тут я отримала можливість поряд з вельмишановними юристами-практиками виконувати роботу, яка впливає на долю всієї територіальної громади»


 


 

Тоноян Роксана

 

Місце навчання: Національний університет «Одеська юридична академія» – правознавство

Місце стажування: Одеська міська рада, юридичний департамент

Про стажування: «Набула непереборне бажання навчатися, розвиватися та досягати успіхів у своїх починаннях. Прагну стати добрим та добросовісним юристом своєї країни»


 


 

 

 

Відео

English version