Фонд "Відкрий Україну" запрошує молодь на лекцію Стівена Пайфера

Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" ініціює лекцію-дискусію для студентів, аспірантів та громадських активістів відомого американського дипломата Стівена ПАЙФЕРА, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні (1998 – 2000), Старшого наукового співробітника Центру США та Європи Брукінгського інституту (the Brookings Institution).

Запрошуємо Вас та Ваших друзів на дискусію зі Стівеном Пайфером, що відбудеться 5 червня 2012 року о 18:00 в м. Києві.

Місце проведення буде повідомлено напередодні на Ваш е-мейл.

Тема лекції "Україна: балансування між Росією, Заходом і демократією" ("Ukraine: Balancing Russia, the West and Democracy") створить можливість обговорити питання цивілізаційного вибору України та її зовнішньої політики.

Що ближче для України - Росія чи Захід? Чим є зовнішня політика України сьогодні – результатами конкретних рішень чи балансуванням між різними центрами сили? Який тип демократії обрати Україні? Яка у цьому роль громадського сектору?

Для участі в лекції необхідно заповнити анкету – форму реєстрації (див. доданий Excel-файл) та надіслати її до 15.00 год 24 травня 2012 р. на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Звертаємо Вашу увагу, що Ви можете поставити власне питання до Стівена Пайфера. Тим, хто запропонує найцікавіше запитання, буде надано можливість першочергово задати його пану Пайферу під час лекції-дискусії.

Результати реєстрації та місце проведення будуть повідомлені напередодні на Ваш е-мейл.

Робоча мова зустрічі – англійська.

У разі виникнення додаткових запитань та/або уточнень можете звертатися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном: (044)-220-1840.

 

Відео

English version