Цього року майже 400 тисяч абітурієнтів вступатимуть до вузів

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту запевняють, що вищі навчальні заклади готові до вступної кампанії. Про це сьогодні повідомив на прес-конференції заступник директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Микола Фоменко.

«У цьому році орієнтовно на 130 тисяч збільшиться кількість випускників 11-х класів. У цілому ми очікуємо близько 400 тисяч абітурієнтів. Це маються на увазі випускники нинішні, минулих років і це випускники коледжів та технікумів, які вступатимуть на скорочену програму на основі освітньо-кваліфікаційного рівня - молодшого фахівця», - розповів він, повідомляє «УНН». 

За його словами, кілька тижнів тому вони провели 5 великих регіональних нарад, метою яких було з'ясувати готовність вузів до проведення вступної кампанії. 

«Тому вищі навчальні заклади до проведення вступної кампанії готові. Хочу сказати, що цього року буде продовжено подання електронних заяв на участь у конкурсному відборі. Ми врахували проблеми, які виникали у минулому році. Це стосувалося роботи Інтернету, проблем отримання підтверджень. Тому технічно значно поліпшена підтримка цієї системи», - зазначив Фоменко. 

Він повідомив, що у минулому році було подано до вузів 869 тис. заяв, із них понад 400 тис. подавалися за допомогою електронного надходження.

Джерело : ua.for-ua.com

Відео

English version