Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий

2011-1012 Проект реалізовано за  підтримки  Міжнародного фонду “Відродження”

Метою проекту стала підтримка розвитку структур місцевого самоврядування, формування у них усвідомлення традицій Магдебурзького права та включеності у сучасні європейські програми, а також виявлення серед представників активної молоді у регіонах осіб зацікавлених у розвитку ОМС та підтримка у них відданості європейським цінностям.

Реалізація проекту передбачала підвищення обізнаності місцевих громад щодо інститутів місцевого самоврядування, походження інститутів місцевого самоврядування, їх укоріненості у традиції Магдебурзького права. Водночас, проект слугуватиме для промоушн віддалених регіонів, сприятиме засвідченню їх європейської інтегрованості та відповідності трендів у розвитку системи місцевого самоврядування відповідним європейським тенденціям

З цією метою було проведено всеукраїнський конкурс, в ході якого активна молодь розробила презентації свого регіону/міста крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем, спільності становлення європейських моделей та готуватиме відповідне супровідне есе.


Кращі презентації розміщені на сайті організації, в мережі YouTube, на сайтах соціальних мереж та партнерських організацій.

 

 

 

Відео

You are here:   Головна Про організацію Попередні проекти Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий
English version