Аналітична підтримка компанії «Усвідомлений вибір»; подолання бідності, соціальний захист, пенсійна реформа в програмах та діях політичних партій

2006 Проект реалізовано за  підтримки  Міжнародного фонду “Відродження”

Кампанія “Усвідомлений вибір 2006” в дуже короткий термін мала на маеті змінити мотивацію виборця при виборі політичних сил, які своїми діями, програмами, командними підходами доводять спроможність брати відповідальну та компетентну участь у керівництві державою.

А також змінити усталену практику політиків безвідповідальних популістських технологічних кампаній на конкуренцію програм, ідеологій, поглядів та команд, шляхом організації дебатного поля (квадратні столи УНІАН, дискусії в Інтерфакс-Україна, круглі столи в ЛігаБізнесІнформ, теледебати на 5-му каналі, ток-шоу на ICTV та радіо ЕРА FM, регіональні медіа-клуби та слухання у 15 регіонах України).

Даний проект – це проведення дослідження по одній з основних тем кампанії подолання бідності, соціальний захист, пенсійна реформа в програмах та діях політичних партій. Результати дослідження були презентовані в Києві та в регіональних. Основні політичні обіцянки восьми ключових політичних сил були сформульовані у вигляді буклетів, що мали сприяти усвідомленому вибору громадян.

Проект реалізовано за  підтримки Міжнародного фонду “Відродження

 

 

 

Відео

You are here:   Головна Про організацію Попередні проекти Аналітична підтримка компанії «Усвідомлений вибір»; подолання бідності, соціальний захист, пенсійна реформа в програмах та діях політичних партій
English version