Проміжні результати конкусру «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

ГО “Молодіжна альтернатива” оголошує проміжні результати конкурсу есе для молоді “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Конкурс підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Молодіжна Альтернатива дякує всім хто долучився до популяризації ідеї конкурсу: координаторам ГО МА в регіонах, молодіжним порталам, молодіжним НУО, студентським радам, профспілковим комітетам  найбільших внз України, ресурсним центрам, органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям тощо.

Протягом 15 січня по 15 лютого 2012 року тривав конкурс есе для молоді на тему «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий». Конкурс мав на меті підвищити рівень обізнаності молоді про становлення інститутів місцевого самоврядування та відповідність цих процесів загальноєвропейським трендам, надати можливість презентувати регіони України на національному та міжнародному рівні.

Загалом на участь в конкурсі надійшло 67 робіт з усієї України. Регіональне представлення наступне: Рівненська область -  8 робіт; Донецька область -  8 робіт; Черкаська область – 7 робіт; Сумська область -  5 робіт; Тернопільська область -  5 робіт; Вінницька – 4 роботи; Львівська область -  4 роботи; Київська область -  4 роботи; Полтавська область -  4 роботи; Хмельницька область – 3 роботи; Миколаївська область  -  2 роботи; Чернігівська область – 2 роботи; Чернівецька область – 2 роботи; Закарпаття (Івано-Франсківськ та Ужгород) -  3 роботи; Крим -  1 робота; Харківська -  1 робота; Дніпропетровська область -  1 робота

З більшістю робіт всі бажаючі можуть ознайомитися в мережі Інтернет: на сайті молодіжної Альтернативи , на сторінці МА в фейсбук , роліки та відео виставлені на You tube. Близько 40 робіт увійдуть у брошуру з аналогічною назвою «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий», яка вийде з друку в кінці березня 2012 року.

Нагадаємо, що журі оцінювало роботи за такими критеріями:

 

 • логічність, послідовність висвітлення проблеми
 • обґрунтованість проблеми
 • вираження світоглядної позиції автора, його погляду на сутність проблеми
 • композиційна структурованість
 • оригінальність, креативність
 • культура оформленя

 

Представниками журі було визначено 13 найкращих робіт. Ними стали:

 

 1. Антків Володимир: «Становлення обличчя європейського міста»
 2. Білічак Святослав: «Європейський портрет Рахова»
 3. Бербенець Єлизавета: «Немає нічого ріднішого за землю, де ти народився — Артемівськ»
 4. Грицюк Наталя: «Рідне село – Гільча»
 5. Дмитрук Анастасія: «Мої міркування щодо стратегії розвитку територіальної громади на період до 2020 року»
 6. Жмудь Віиалій: «Місто Флоріана»
 7. Костюченко Яна: «Поселок, который построим МЫ!»
 8. Кочерга Ольга: «Моя Черкащина»
 9. Микитяк Тетяна: «Вільне королівське місто Дрогобич: уроки демократії»
 10. Наумець Катерина: «Лиш боротись значить жить»
 11. Петелько Олеся: «Мій Шаргород»
 12. Столяр Артем: «Моє місто — Дніпропетровськ»
 13. Фінгарет Юлія: «Історія шоколадного міста»

 

Автори цих робіт будуть запрошені на фінальну конференцію в Київ, яка відбудеться 3 квітня 2012. Чотирьох призерів конкурсу чекає як грошова винагорода: 1 місце – 1500 грн., 2 місце – 1000 грн., 3 місце – 2 особи по 500 грн. Прізвища будуть оголошені під час конференції.

За інформацією звертатися :

Кудіна Людмила: е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,  тел+380 (44) 592 86 69

 

Відео

English version