Відродишся ти, мій сонцесяйний, величний краю

Тематика: «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

Назва: Відродишся ти, мій сонцесяйний, величний краю

Автор: Зірацька Аліна

Диво для кожного народу – наша земля. Близька вона і найкраща у будь яку пору року, а особливо навесні, коли теплою порою земля, викидає зелену свіжість, а лелеки, поважно кружляють над містом, обдаровують щастям людські оселі. Я, як і кожна людина, серцем прикипіла до свого замріяного краю. Калинова кров тече в моїх жилах, дума бринить чарівними піснями, ніжними і грізними, веселими і тужливими, як саме життя.

І незважаючи на всі труднощі нашого сучасного життя я вірю, що майбутнє нашого міста може бути кращим.  Якщо ми, молодь, всіма силами будемо намагатися покращити його.

Нещодавно в Ізяславі створилася молодіжна організація, до складу якої увійшла молодь, якій не байдужа доля нашого міста. Місцева влада всіляко сприяє діяльності нашої організації, ми є учасниками сесії депутатів Міської Ради. Також, всі жителі намагаються підтримати нашу молоду організацію. Ми вже маємо гарний початок. Молодь нашого міста не втратить своєї стежки у життя, ми не згубимо своїх переконань і виростемо гідними  людьми. Тому відродишся ти, мій сонцесяйний, величний краю.

Читати інші роботи

Відео

English version