Конференція «Підприємство 2020: ідеї студентів»

17 лютого 2012 року Центр „Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” при партнерстві кафедри теоретичної та прикладної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, запрошує Вас взяти участь у конференції на тему: „Підприємство 2020: ідеї студентів”.

Конференція є підсумковим етапом Національного студентського конкурсу есе «Підприємство 2020: яким його бачиш ти?», який проводиться з метою формування у студентів бачення корпоративної соціальної відповідальності як складової  бізнес-процесів компаній. У Конкурсі взяли участь 95 студентів з 30 вищих навчальних закладів, з 15 міст України. Кращі есе студентів отримають приз: можливість відвідати обрану студентом компанію та особисто познайомитися з  її топ - менеджером.

Учасники конференції матимуть змогу висловити свою позицію під час дискусій, взяти участь у практичних сесіях, обмінятись досвідом. Конференція є також чудовою можливістю знайти нових партнерів, адже метою заходу є, не лише просування ідей соціальної відповідальності бізнесу серед студентського співтовариства, а й налагодження співпраці між ВНЗ та бізнесом.

У програмі, зокрема, передбачені такі активності:

  • Дискусія з представниками компаній «Чи має бути компанія 2020 соціально відповідальною? Як?».
  • Захист найкращих студентських робіт «Підприємство 2020: яким його бачиш ти?».
  • Дев'ять стратегічних сесій. Кожна команда отримує завдання по одній з 9 галузей (інфраструктура та розвиток регіонів, освіта, інновації та технологічна готовність, демографія, довкілля, здоров’я нації, ринок праці, енергія, сільське господарство). Студенти повинні сформувати бачення стану відповідної галузі у 2020 році, та бізнес-рішень для компаній у протидії викликам.
  • Презентація 2-х топ-менеджерів компаній на тему «Коли я був(ла) студентом»
  • Офіційне нагородження кращих студентських робіт.

До участі у Конференції запрошуються: представники компаній (керівники, менеджери з управління персоналом та КСВ), студенти, аспіранти, викладачі, ЗМІ. Участь у Конференції є безкоштовною.

Для участі у Конференції заповніть, будь ласка, он-лайн анкету на сайті: www.csr-ukraine.org.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до Олени Губанкової за тел. (044) 280-11-47 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Відео

English version