Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий

 

17 січня 2012 року об 11:00 у Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться прес-конференція “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Захід проводить ГО “Молодіжна Альтернатива” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.


Учасники прес-конференції:

- Людмила Кудіна, ГО “Молодіжна Альтернатива”;

- Дмитро Шульга, Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”;

- Ольга Боднар, народний депутат України;

- Артем Біденко, ВГО “Асоціація зовнішньої реклами України”;

- Галина Усатенко, ГО “Європа ХХІ”.


На заході буде презентовано всеукраїнський конкурс “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. До нього планують залучити активну молодь, що отримає можливість презентувати свій регіон / місто / населений пункт крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем і європейських моделей розвитку.

Журналістам слід акредитуватися до 17:00 16 січня телефоном (044) 592 86 6 або електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (відповідальна за акредитацію – Марія Резвинська).

Магдебурзьке право – феодальне міське право, що склалося в німецькому місті Магдебурзі, а згодом поширилося на інші міста Європи та стало символом феодального міського самоврядування. В Україні Магдебурзьке право поширилося у XIV-XV ст. Першим магдебурзьке право отримав Львів, а також колишні князівські столиці Галич, Белз, Перемишль, Теребовля, Холм і міста на русько-польському прикордонні.

ГО “Молодіжна Альтернатива”

(044) 592 86 69

(044) 486 49 77

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Відео

English version