Більшість молоді в країні пишається, що вони українці - опитування

Більшість молоді в Україні пишаються своєю національністю і вважають себе патріотами своєї країни. Такі дані соціологічного опитування повідомила голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко Ольга Балакіріева на прес-конференції.

Зокрема, презентуючи результати соціологічного дослідження «Трансформація ціннісних орієнтацій сучасної молоді України за роки незалежності», проведеного за підтримки Держслужби молоді та спорту України та за участю Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка, соціолог уточнила, що 62% молоді до 35 років відповіли, що пишаються своїм громадянством.

Експерт додала, що у порівнянні з попередніми роками, ця цифра зросла більше, ніж на половину. "З 1996 роком показник того, що молодь пишатися своєю національністю зріс майже на 10% з 55%", - уточнила вона. Ольга Балакіріева додала, що молодь сьогодні становить майже 32% населення України, а значить - значна частина населення країни раді, що живуть в Україні.

Соціологічне дослідження проводилося в листопаді-грудні 2011 року по всій території України методом репрезентативного опитування. Вибіркова сукупність: багаторівнева, територіально-поселенська, стратифікована, репрезентативна для населення України. Загалом було опитано 1002 респонденти у віці від 14 до 35 років. Похибка вибірки становить 1,9-3,6%.

 

 

Відео

English version