Влада Києва сплатить за навчання студентів медичних ВНЗ

 

Мерія Києва планує виділити кошти з міського бюджету для оплати навчання студентів медичного ВНЗ для подальшої роботи в лікувальних установах Києва. Така ініціатива КМДА буде винесена на розгляд депутатів Київради 15 грудня. 

Пропонується, зокрема, внести відповідні зміни до рішення Київської міської ради від 17 лютого 2011 року "Про затвердження Міської цільової програми підготовки лікарських кадрів для закладів охорони здоров'я міста Києва на 2011-2017 роки". 

У випадку, якщо депутати схвалять зміни до рішення, за кошти Програми будуть направлені на навчання 139 студентів-медиків І-VI курсів навчання. 

Реалізація Програми дозволить вирішити питання кадрового забезпечення закладів охорони здоров'я професійними медичними працівниками з вищою медичною освітою, в першу чергу, лікарями загальної практики - сімейної медицини і педіатрами, відзначають в КМДА. За попередніми розрахунками, це скоротить дефіцит лікарів первинної медико-санітарної допомоги на 26,8%. 

У головному управлінні охорони здоров'я КМДА повідомили, що столиці не вистачає 3270 медпрацівників, у тому числі 516 лікарів первинної ланки.

 

 

Відео

English version