СТУДЕНТСЬКИЙ ТУРНІР «SCRABBLE»

Відкриття Першого Студентського турніру «Scrabble» відбулося 14-го листопада в приміщенні Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. У рамках турніру понад 10 000 студентів з усієї країни змагатимуться за звання найкмітливіших знавців української мови. На фіналістів очікують цінні призи: планшетні комп’ютери та ноутбуки.

До участі в турнірі допущені студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, котрі напередодні змагань сформували команду з 4-х осіб та зареєстрували її на сайті турніру. А також одиночні учасники, команди з яких формуються вже безпосередньо на місці проведення гри.

Змагання полягає в складанні взаємопов'язаних за принципом кросворду україномовних слів на спеціальному ігровому полі Scrabble. Для цього гравці використовують кісточки з буквами, кожна з яких володіє різною цінністю за очками. Завдання – розташувати свої кісточки з буквами в таких комбінаціях і положеннях, щоб отримати найбільшу вигоду від суми цінності букв і призових клітинок на полі. Це вимагає від кожного з них неабиякого словникового запасу та кмітливості. Перемагає команда, яка набере якомога більшу кількість очок.

Турнір проходить у чотири етапи: Відбірковий, Півфінал, Фінал і Супер Фінал, в якому зійдуться найсильніші команди країни.

Кожна з ігрових партій триває протягом 30-35 хв. За одним столом змагаються одразу 4 команди. Контроль за дотримання правил гри, вирішення спірних питань та підрахунку очок проводить Господар столу. Після завершення ігор оргкомітет визначає вісім команд, що набрали найбільшу кількість очок. Перші три з них стають «Призерами ігрового дня» та отримують заохочувальні призи. П'ять інших же отримують номінацію на звання «Народної команди». Гравці цих команд мають можливість повернутися до турніру і продовжити боротьбу вже в півфіналі. Але за умови, якщо протягом наступного ігрового дня їхня команда набере найбільшу кількість підтримки серед користувачів спільноти турніру в соціальній мережі «Вконтакте».

Турнірні ігри пройдуть в шести найбільших київських ВУЗах. З 14 по 18 листопада гравці змагатимуться у стінах НПУ ім.М.П. Драгоманова та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». З 21 по 25 листопада – у НПУ ім.М.П. Драгоманова та Київському національному лінгвістичному університеті. З 28 листопада по 2 грудня – Київському національному економічному університеті та Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». З 5 по 9 грудня – Національному авіаційному університеті та Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут».

Додаткова інформація за адресою: http://playcafe.com.ua та http://vkontakte.ru/playcafe

 

Відео

English version