Відбулися зміни у процедурах акредитації українських ВНЗ

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС) повідомляє, що 31 жовтня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1124, якою змінено Порядок ліцензування освітніх послуг та акредитації вищих навчальних закладів. Текст постанови розміщено у розділі "Ліцензування та акредитація", офіційного сайту МОНМС.

Міністерство освіти просить ВНЗ під час підготовки ліцензійних та акредитаційних матеріалів враховувати зміни, що відбулися. 

Наразі триває громадське обговорення проекту змін до Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти. Пропозиції та зауваження потрібно надсилати до департаменту наукової діяльності та ліцензування і на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє також про оприлюднення на своєму офіційному сайті (рубрика "Громадське обговорення") проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Питання Державної інспекції навчальних закладів України". 

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Постанова Кабміну від 31 жовтня 2011р. №1124

 

Джерело: www.osvita.org.ua

 

 

Відео

English version